Máte otázku? Zavolajte nám! +421907273433

Informácie

Kontakt
Obchodné meno / Meno:
BonaDream s.r.o.
Adresa:
Kaffka Margit utca 47., Ózd, 3625
Telefón:
Názov webshopu:
bonadream.sk
DIČ:
27982251-2-05
IČO:
05-09-032979
Registrový súd:
Miskolci Törvényszék Cégbírósága
Meno kontaktnej osoby:
Adriana
Tel. číslo kontaktnej osoby:
+421907273433
E-mail kontaktnej osoby:
Kontakt
Povinný údaj!
Povinný údaj!
Povinný údaj!
Doprava
Kuriérska spoločnosť
Dodanie tovaru a cena prepravy
Pri nákupe nad 150 € dodanie tovaru zadarmo!
Objednaný tovar doručení kuriérska spoločnosť do 2 až 3 pracovných dní odo dňa expedície zásielky. Žiaľ, prácu kuriérskej spoločnosti nedokážeme ovplyvňovať, preto nevieme vyžiadať ani zaručiť presný termín dodania tovaru.
Naše skúsenosti ukazujú, že sa kuriéri snažia pružne reagovať na žiadosti uvedené v rubrike „Poznámka zákazníka“.
Telefónne číslo zadané počas registrácie uvádzame aj na balíkoch, preto ak Vás kuriér nenájde na uvedenej adrese, zavolá vám, prípadne pošle sms správu, a následne si dohodnete miesto a čas prevzatia zásielky.
Ak tovar objednáte do 11:00 hodiny, zásielka bude expedovaná ešte v ten deň.

Ceny prepravy sú nasledovné:
Doručenie kuriérom:
pri objednávke do 149,99 € - 3,90 €
pri objednávke od 150,- € – doprava zdarma

Doručenie na odberné miesto Pickup:
pri objednávke do 149,99 € - 2,50 €
pri objednávke od 150,- € – doprava zdarma

Cena dobierky: 0,80 €

Kuriérska služba doručí Vašu objednávku do 2 až 3 pracovných dní medzi 8,00 – 17,00 od expedície balíka. Kuriérska služba Vás v deň doručenia zásielky informuje o doručení zásielky prostredníctvom sms správy. Pri zadaní objednávky nezabudnite uviesť vaše telefónne číslo!

Ak Vás kuriér nenájde na vami zadanej adrese, tak sa balík dostane do regionálneho depa, a kuriér automaticky vykoná ďalší pokus o jeho doručenie.
Prevzatý balík si dôkladne skontrolujte v prítomnosti kuriéra. V prípade zistenia porušeného alebo poškodeného obalu odporúčame zásielku neprebrať, a riešiť priamo s vodičom kuriérskej služby na mieste zápisom o škode. V prípade prevzatia poškodenej zásielky žiadame o nahlásenie tejto udalosti najneskôr do 24 hodín od prevzatia zásielky na e-mail info@bonadream.sk, kde Vám radi poradíme, že ako máte postupovať. V prípade reklamácie nevyhadzujte obal, lebo môže byť dôkazom.

Vrátenie alebo výmena tovaru
Zákazník má právo na základe zákona č. 102/2014 Z. z. o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru alebo poskytovaní služieb na základe zmluvy uzavretej na diaľku alebo zmluvy uzavretej mimo prevádzkových priestorov predávajúceho a o zmene a doplnení niektorých zákonov podľa ustanovení § 7 a nasledujúcich právo odstúpiť od kúpnej zmluvy do 14 kalendárnych dní odo dňa prevzatia tovaru za nasledovných podmienok:
1. Spotrebiteľ o svojom zámere odstúpiť od zmluvy musí informovať Predávajúceho zaslaním e-mailu alebo zavolaním na zákaznícku linku.

2. Právo na odstúpenie od zmluvy sa vzťahuje na všetky produkty, ktoré prídu späť na adresu spoločnosti BonaDream Kft. v nepoškodenom, nerozbalenom a v originálnom balení.

3. Spotrebiteľ nemá nárok na právo odstúpiť od zmluvy v prípade produktov uzavretých v ochrannom obale, ktoré nie je vhodné vrátiť späť z dôvodu ochrany zdravia alebo z hygienických dôvodov a ktorého ochranný obal bol po dodaní porušený/ otvorený (napr. kozmetika, krémy, dezodoranty, make-up, púder, atď.) Odstúpenie od zmluvy bez udania dôvodu nie je možné ani v prípade, ak už bol tovar čiastočne spotrebovaný! Pokiaľ tovar už bol rozbalený a používaný, potom nie je možné ho na základe hygienických dôvodov vrátiť.

4. Právo na odstúpenie od zmluvy sa nevzťahuje na produkty, ktoré boli poškodené po prevzatí.

5. Predávajúci vráti cenu tovaru najneskôr do 14 dní od doručenia oznámenia o odstúpení od zmluvy a vráteného tovaru, a to prevodom na bankový účet Spotrebiteľa. Záruka vrátenia peňazí sa nevzťahuje na prepravné náklady. Náklady na prepravu tovaru k nám znáša Spotrebiteľ.

6. Predávajúci nevracia peniaze za tovar, ktorý bol čiastočne spotrebovaný. Tento bude Spotrebiteľovi odoslaný späť, na náklady zákazníka.

7. Ak platba za tovar prebehla vopred platobnou kartou alebo bankovým prevodom, v prípade odstúpenia od zmluvy pred doručením tovaru, alebo 14 dní po jeho obdržaní, Predávajúci prevedie cenu tovaru na bankový účet Spotrebiteľa. Prevedená suma bude znížená o poplatok za bankový prevod.

8. Spotrebiteľ v prípade výmeny tovaru nemá nárok na zvýhodnenú cenu prepravy. Ak aj celková cena reklamovaného tovaru presiahne hodnotu 150 €, poplatky za balné a poštovné spojené s výmenou znáša Spotrebiteľ.

9. Ak Spotrebiteľ pošle Predávajúcemu späť balík formou dobierku, v takomto prípade ho Predávajúci neprevezme a bude vrátený Spotrebiteľovi.

Viac informácií Vám poskytneme na telefónnom čísle: +421919366212 alebo nám môžete napísať e-mail na info@bonadream.sk.
Prepravné: 3,97
Platba
Dobierka: 0,80 €
Najpoužívanejší spôsob platby. Peniaze za tovar zaplatíte až pri prevzatí tovaru.
Platba kreditnou kartou
Pohodlná a bezpečná online platba. Po vytvorení objednávky ste presmerovaný na bezpečnú platobnú bránu banky, kde zadáte potrebné údaje. Pokiaľ je transakcia autorizovaná, platba prebehne okamžite. Údaje spojené s platobnou kartou sa neukladajú.